.

.

SDDDS Автомобил средства за Чистење Пренослив Автомобил Дома Двојна Цел Правосмукалка за Автомобил Мултифункционален Автомобил Правосмукалка Погоден за Домашна Ка

SDDDS Автомобил средства за Чистење Пренослив Автомобил Дома Двојна Цел Правосмукалка за Автомобил Мултифункционален

DEN 1744.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики на производот : големина е 34x9 см , тежината е 1500g, тенок и стилски дизајн, лесен за употреба и многу светлина, жените може да се работи со една рака без да се уморни.На рачни правосмукалка со додатоци ви овозможува ефикасно да се исчисти ѓубрето во секој агол на секоја сцена : автомобил, дневна соба, кујна, спална соба, итн.Обновливи : Со висока густина филтер е лесно да се инсталира и расклопување, лесно да се чисти и да го фати прашина, и тоа е убав и лесен за употреба, и има карактеристики за да биде во можност да испуштање на воздух.Лесен за употреба : не Постои дистанца граница, тоа е лесно да се носат, па дури и жените може лесно да се чисти, не само што се препорачува за автомобили, но исто така и за домашна употреба (office use, со мулти-сцена употреба.Лесен за употреба, погодни за долготрајна употреба, компактен и лесен рачни правосмукалка, многу удобен, не ќе го попречат на чистење процес, и да се мали во големина и лесен во тежина, и ќе не заземаат премногу простор.Вграден-во пукнатина алатка за чистење е тешко да се стигне до areas No треба да се грижите за досадни и комплициран чистење работа, правосмукалка може да обезбеди подолго траење и подобро искуство.Без разлика дали тоа е тесна празнина или тастатура дека е тешко да се чисти, може да се чисти.Употреба на правосмукалка да се чисти секој агол на автомобил.Пакетот вклучува : 1x автомобил вакуум cleaner Product информации : Материјал : ABSSize : 34x9 cm Weight : 1500g Power : 120 WRated напон : 12 V должина на кабелот за Напојување : 4.5 meters Suction моќ : 5000 PAColor : Црна , Gray Use прилики : двојна намена за чистење со правосмукалка за дома и car With супер силен вшмукување, тоа може да се исчисти ѓубрето во жлебот на автомобил прозорец.Направи заводот поеколошки!Може да го чисти ѓубрето и прашина на тастатурата.Тоа исто така може да се исчисти мала количина на дамки од кафе, чај, дамки, вода и дамки случајно се истури на десктоп.Ви даде чисти канцеларија на животната средина.Топло потсетување : ве Молам не го оставајте правосмукалка во влажни места, како што се крајбрежје или во бањата.Лесен дизајн го прави чистење побрзо и полесно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ