.

.

Clubdeer Овошје, Авокадо Маскирани Ќебе погоден за носене Големи Меки Ќебе за Деца&Возрасните за Патување Подароци Multicolor 50x60 инчен

Clubdeer Овошје, Авокадо Маскирани Ќебе погоден за носене Големи Меки Ќебе за Деца&Возрасните за Патување Подароци

DEN 778.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Маскирани ќебиња се направени од ќебе крпа и боите се многу светли.Има дебел слој на кадифен внатре, не го испуштајте волна, прецизната изработка, се чувствуваат добро, не топка.Тоа е пријатна и убава и мека на допир.Ќебиња се достапни во две големини и се погодни за деца и возрасни,тоа покрива главата, рамената и рацете за да се задржи на раце слободни и не се лизга надвор.Ќе ви се допадне.Тоа е совршен мора да се има во воздух условено соба или на студен зимски ден.Оваа маскирани ќебе ќе се задржи топло и удобно, а што лага дома гледање на видеа, играње игри, во кои работат, кампување, или да посетуваат спортски настани.Тоа исто така може да се користи како подарок за време на Денот на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Велигден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, новогодишната ноќ, родендени, свадби, годишнини, дипломирање сезона.За мајка, татко, сопруга, сопруг, сестра, брат, пријател.За да се добие најдобар ефект на ќебе, препорачливо е да се мијат пред употреба, користење на ладна или топла вода.Не користите кајгана.Секој маскирани ќебе е уникатен, не само како чувство на топлина-одржување на опремата, но исто така и како декорација,и можете да изберете кул стилови или други неформални, симпатична стилови.Две големини на производот : 130x150cm和150x200cm.Погоден за : возрасни и деца бојата на производот се предмет на сликата.Бојата на "бели" зад насловот е автоматски генерирана од страна на системот и може да се игнорира.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ