.

.

JT International Тешко-1 Бавно се Хранат Мулти-Боја Поли Сено Нето

JT International Тешко-1 Бавно се Хранат Мулти-Боја Поли Сено Нето

DEN 181.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Заврзана стил.Удобен големи димензии.Има половина бејл на сено. 42" долго.Мала 2" x 2" отвори за да се направи коњ јадат побавно.Заврзана стил.Удобен големи димензии.Има половина бејл на сено. 42" долго време со мала 2" x 2" отвори за да се направи коњ јадат побавно со помалку отпад.Црна/црвена, црна/кралска сина и црвена боја/бела/сина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ