.

.

Бања Полици Мултифункционален Полица Сунѓерот Мозоци Рек Бања Складирање Вшмукување Носителот Кујна Организатор Потоне Кујна Додатоци Бања Кошеви Бања Полица ( Б

Бања Полици Мултифункционален Полица Сунѓерот Мозоци Рек Бања Складирање Вшмукување Носителот Кујна Организатор

DEN 1519.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Полиците се доволно широка за да ги организирате вашите работи.Овие полици, може да се користи во насекаде, како што се бања, кујна и дневна соба, итн.Мулти-функционална Кујна складирање решетката.Одвод дизајн, идеален за ѕид.Совршен за да се одржи кујна gadgets,.Име на производ : Бања Shelf Material : PPSuitable : кујна, купатило, дневна соба, office Please забелешка : 1. Пред купување, ве молиме проверете ја големината и бојата.2. Производот слики не се вклучуваат предмети освен производот Бања Полица .3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Атрактивни дома décor : Овој лебдечки полица, исто така, ќе биде прекрасен прилог на вашиот дом, својот едноставен, но атрактивен дизајн совршено се совпаѓа секој дом стил.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ