.

.

Doskay Деца Bookbag Сет со Ручек Кутија Молив Случај,Дига со Неверојатни Ocean View

Doskay Деца Bookbag Сет со Ручек Кутија Молив Случај,Дига со Неверојатни Ocean View

DEN 1101.12

Количина на стоки
Достапно на барање

Главната џеб со 4 слотови во внатрешноста и на џеб на правото надвор.Едноставно не контактирате ако имате било какви прашања со ранец, ние ќе процесот на целосна наплата или ви испрати замена.Идеален за употреба како книга торба, деца ранец, rucksack schoolbag, секојдневен daypack за секојдневна употреба или патување.Удобно пренослив дизајн, со еластична бенд на внатрешната страна за ставање на садовите, итн.Девојки Ранци се вклопува до 15 во компјутер.Мазна патентите, лесно да се чисти и Машина Перат.Оксфорд ткаенина Производ перформанси : Силна и носат-отпорни, со здрвени тело.На рамо, рака е опремен со webbing рака за бесење очила.На проширува и дише рамо, рака дизајн може да се ублажат назад притисок и заштита на рамената.многу џебови да се одржи Лаптоп, мобилен телефон, i Pad, моќ банка,копчиња,чадор, вода во шишиња и многу повеќе.Ручек Bag600 D полиестер Оксфорд Овој Ручек Торба е направен од Оксфорд ткаенина.Внатрешниот платно е направен на топлина-изолациони алуминиумска фолија со quilted памук во средината, која има добра ладно и топлина зачувување ефекти.Постојат 3 печ џебови и пенкало 5 позиции во другите главни џеб.Тоа е мора да се има на производот за излети, канцеларии, училишта, и оброци. 2 главни патент џебови, една од главните џеб нема печ џебови.Внатрешната обвивка е ЕВА и ЈП памук, кој е лесен за чистење во случај на неизбежни spillage.Bbackpack600 D обичен ткаат Оксфорд ткаенина Производ перформанси]На прилагодливи рамо, рака може да се прилагоди на вашиот удобно должина.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН : Училишниот Ранец + Изолирани Ручек Торба + Молив во Чантата.ФУНКЦИОНАЛНА& СТИЛСКИ : Мода деца ранец е совршен роденден или назад на училиште подарок за вашите деца, пријатели, соученици, исто така, одлично за викенд се добие далечина, велосипедизам, кампување, планинарење, фитнес, патување, колеџ, шопинг, велосипедизам, датира, итн.ПРИЛАГОДЛИВИ & УДОБНО : Прошируваат поместена рамо ремени, кои може да се олесни притисокот на вашето рамо.Нема да рипувате или солза кога ќе се стави многу внатрешноста на ранец.Голем капацитет за дизајн, независните компјутер оддел во главниот торба можат да се сместат на 15-инчни лаптопи и падовите, како и книгите и другите дневни потреби. 100% Пари Гаранција за враќање на : Пријателски 24 часа услуги на клиентите.Удобно струење назад дизајн, дебела и мека.Ручек Торба : внатрешна обвивка е ЕВА и ЈП cottonfits 2 ручек кутија и овошје.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Симпатична Училиште ранец се направени од издржлив и оксфорд ткаенина и полиестер обвивка.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ