.

.

Ананас и Тропски Остава Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Полиестер Торба за Салата Патување

Ананас и Тропски Остава Drawstring Ранец Кеси Вреќа Пакет Cinch Tote Спорт Складирање Полиестер Торба за Салата

DEN 231.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Здрав Полиестер Материјал : Направен Од Високо-Густина Полиестер Ткаенини Кои Се Издржливи И Withstands Секојдневно Носат И Солза, Лесно Се Перат, Рециклира, Лесни.Нерешено Кабелот Затворачи : Drawstring Затворање Те Прави Продавница Работи Брзо И Да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.Идеална Големина -Drawstring Ранци Дојде Во Една Големина 19.6"X16.5" Одлична За Патување, Учебници И Добротворни Рекламирање Материјали.Мулти-Предлага - Добиете Max Користи Надвор Од Нашата Drawstring Ранци.Совршен За Партија Корист Goody Кеси, Салата Кеси, Промотивни Рекламирање Материјали, Корпоративни Настани, И Многу Повеќе!.Примена : Antkondnm Ранци Се Совршени За Фитнес, Shcool, Плажа, Спортови, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И Многу Повеќе!Око-Фаќање На Подарок За Девојки, Девојки, Жени, Мажи.Материјал : Направен Од Високо Qulity Полиестер Ткаенини.Забава Дизајни : Нашата Оваа Sackpack Се Достапни Во Голем Број На Модели И Стилски Дизајн.Пакет Содржи : 1 * Drawstring Ранец.Инструкции : Тоа Е Многу Погодно Drawstring Дизајн, Едноставно Повлечете Ги Двата Краја Од Јаже За Да Ја Отворите, И Ги Заостри Двата Краја Од Јаже Да Се Стегне Џеб.Можете Да Ја Определите Должината На Рамо, Рака Од Себе, Само Се Врзуваат На Јазол Под Јаже.Совршена Големина : На Drawstring Торба Мерки Околу 50 Cm/ 19.6 Инчи Во Должина И 42 См/ 16.5 Инчи Во Ширина, Нормална Големина И Погоден За Повеќето Деца И Возрасни.Лесна : Супер Светло И Флексибилен Материјал Нема ДА Додадете Оптоварување На Вашиот Сметководствена Како и Други Ранци.Голем Капацитет : Ова Drawstring Торба Има Доволно Простор За Вашата Фитнес Опрема Или Дневни Продукти.Повеќекратна Употреба : Нашата Drawstring Кеси Се Унисекс И Погодна За Разни Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Ден Екскурзии, Кампување, Спорт Практики, Преку Ноќ Останува, Одмор, Патување, Јога, Работи, Шопинг.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ