.

.

Кафе Колаж Drawstring Ранец Мали Отпорен На Вода String Торба За Пливање,Фитнес, И Тренинг

Кафе Колаж Drawstring Ранец Мали Отпорен На Вода String Торба За Пливање,Фитнес, И Тренинг

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Издржливи : Оваа Салата Торба Drawstring Ранец Е Изработен Од Полиестер, Водоотпорен,Лесен За Чистење.Голем Капацитет : Постојат Две Големини За Да Изберете Од,Вклучува Внатрешни Работи Ткаенина Со Zip Џеб За Ставање На Вашите Лични Предмети,Клуч,Кредитна Картичка Или Приватни И Важни Објекти.Прилагодлив : Drawstring Торба Со Прилагодливи Ремени, Мека Ви Овозможува Да Се Избегне Рамена Болка, Слободни Раце,Да Се Зголеми Капацитет На Носивост,Лесно Да Се Прилагоди На Вистинската Големина На Торба,Лесно Да Се Носат.Мулти-Цел : За Спортски Активности,Унисекс,Погоден За Обука, Трчање,Јога,Пливање,Кампување,Планинарење.Совршен Подарок Идеја : Тоа Е Исто Така Одличен Подарок За Девојка Родендени,Безбедноста На Децата Спорт, Спортски Промоции,Фер Награди, Наставник Подароци,Итн.Име На Производ : Drawstring Ранец, Торба, Спорт Фитнес Торба, Drawstring Backpack Product Материјал : Polyester Packing : 1 Pack Delivery Датум : 7 30 Days Material Опис : Се Направени Од Водоотпорен Саќе Решетки Полиестер Влакна, Водоотпорен, Силни И Лесни.Производ Перформанси : Drawstring Дизајн На Оваа Зрак-Устата Перниче Е Многу Погодно Да Го Отворите И Затворите, И Тоа Е Лесно Да Се Преземе На Интерни Предмети Без Да Се Грижиш За Губење На Предмети.Тоа Е Многу Погодно.Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди, И Има Мал Џеб Внатрешноста, Која Може Да Се Одржи Мали Предмети Или Документи Самостојно.Издржлив И Лесен, Свитлива И Компактен, Тоа Не Заземаат Секој Простор, А Тоа Е Лесен И Практичен За Да Го Носите.Применливи Сценарија : Тоа Може Да Се Користи Како Фитнес Ранец Или Училиште Торба, Која Е Многу Погодна За Спорт, Фитнес, Јога, Патувања, Итн.Додаток Структура : Главен Џеб, Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Drawstring, Има Џеб Во Внатрешноста, И Устата На Кесата Е Отворена И Затворена Од Страна На Еден Патент.Инструкции За Перење : Рачно Миење Или Благ Машина За Миење, Не Кајгана, Железо На Ниска Температура.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни Мерни Методи.Грешката Е Во 1-3cm.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ