.

.

Lotus Куќа Ароматични Хималаите Бања Сол - 200GR - 250GR - 400GR & 1KG (1KG, Јасмин)

Lotus Куќа Ароматични Хималаите Бања Сол - 200GR - 250GR - 400GR & 1KG (1KG, Јасмин)

DEN 708.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Ароматични Хималаите Бања Сол - 4 Големини - 70+ Мириси за да изберете од !!Направени со 100% Чиста Етерични Масла.Ослободи телото од отрови, да се подобри циркулацијата и леснотија мускулни болки и повеќе.Избега на неподносливо место за релаксација за да ви помогне да се развивам за мирен ноќ.Ве остават кожата мека и еластична и смири вашиот ум и подготвен за мирен ноќен сон. - Производот задоволство загарантирана -.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ