.

.

Складирање Кошница Цртан Филм Мечка Играчка Кошница Со Мека Рачка Перење Забавува За Расадник Облека И Играчки Детска Мултифункционален Чување На Кутии 19.3x11.8x15.9 в?

Складирање Кошница Цртан Филм Мечка Играчка Кошница Со Мека Рачка Перење Забавува За Расадник Облека И Играчки

DEN 767.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Функција : Тоа може да се користи како играчка за складирање кошница за детска соба, бања перење кошница, секојдневно дребулии складирање кошница.Постојат четири загради во внатрешноста, која обезбеди солидна структура, кога во употреба.На протезата може да се симнат и складирање кошница може да се здипли во текот на складирање.Големина : 19x11.8x16in.Тежина : 650g.Материјал : надворешноста-водоотпорен ПВЦ + 300 D Оксфорд ткаенина, внатрешни работи-водоотпорен ЈП, јаже рачка-мека памучна ткаенина.Овие складирање кошеви се забавуваат, трендовски и симпатична во стил и боја, совршен за секоја соба во вашиот дом.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ