.

.

Електрични Градите Пумпа За Доилки Додатоци

Електрични Градите Пумпа За Доилки Додатоци

DEN 1332.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Бренд Име : SLAIXIUMaterial : PPOrigin : CN(Потекло)Извор на Енергија : electric Is Батерии Вклучени : No Material Функција : Латекс Free Material Функција : Nitrosamine Free Material Функција : Phthalate Free Material Функција : BPA Free Material Функција : ПВЦ Free Model Број : BP888 Is Батерии се Потребни : No SET1 : Билатерална Електрични градите pump SET2 : Еднострано Електрични градите пумпа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ