.

.

Бела Врата Ѕид Виси Медицина Бања Складирање Полица ORAGNIZER Кабинет

Бела Врата Ѕид Виси Медицина Бања Складирање Полица ORAGNIZER Кабинет

DEN 6130.56

Количина на стоки
Достапно на барање

За дополнителни складирање место на оваа кабинет во бања, плакар, кал соба, или било каде на друго место треба.Белата боја и дизајн на кабинетот беспрекорно ќе се вклопи во било која décor стил.Се користи за toiletries, шминка, постелнина, како медицина кабинет,.или да прикаже фигурини или мали ситните на полица додека се крие далеку други предмети зад врата.Изработени од МЕДИЈАПАН дрво ѕидот кабинет е дизајниран за лесно собранието и монтажа на ѕид.Тежина 19.60 lb . 23.50" x 7.00" x 23.50. Дрво – Медијапан.UPC Број : 849179044213. Да се чисти вашиот ѕид кабинет; прашина лесно, или избрише со влажна крпа колку што е потребно.Бренд Од IM АМЕЛИЈА.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ