.

.

Библиотеката Продавница Класификација Етикети со Постојан Лепило Референца 250 по Ролна

Библиотеката Продавница Класификација Етикети со Постојан Лепило Референца 250 по Ролна

DEN 266.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Организирање на специјални колекции или пренесување информации да библиотека патрони со овие класификација етикети.Се применуваат лесен-за-користење етикети за книга или медиумите spines.Високи капи, p H неутрални лепило обврзници етикети за трајно да хартија, книга јакна опфаќа, spines, Цд-а, Двд-а и повеќе.Киселина-бесплатно, сјај премачкани акции хартија. 1"H x 3/4"В Организира специјални збирки или пренесување информации да библиотека патрони со овие класификација етикети.Се применуваат лесен-за-користење етикети за медиуми spines или маски.Високи капи, p H неутрални лепило обврзници етикети за трајно да пластика, хартија, Цд-а, Двд-а и повеќе.Киселина-бесплатно, сјај премачкани акции хартија. 1"H x 3/4"W 250/Ролна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ