.

.

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

MEROKEETY Женска Долго Балон Ракав Вафли Поврзана Блузи Екипажот Вратот Преголеми Џемпер Pullover

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Чувајте го на чисто, во овој џемпер врвот кој мека лесен материјал со вафли поврзана текстурирање, материјалот е малку се види преку но со undershirt тоа е совршен.Долг Ракав со пад рамо.Машина За Миење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ