.

.

YYUNG 1Pack Надворешниот Дијаметар 21.5 cm Ултра-Тенок Вдлабнати Осветлување 14W 3000K-6000K со Раскрсницата Кутија LED Светилки Топло Бела Дома Таванот Светлина Спалната соба Тр?

YYUNG 1Pack Надворешниот Дијаметар 21.5 cm Ултра-Тенок Вдлабнати Осветлување 14W 3000K-6000K со Раскрсницата

DEN 1394.88

Количина на стоки
Достапно на барање

➤【Доверба】Оваа canless вдлабнати светлина е IC оценет.Дозволено е да се биде во контакт со insulations во тавани, што значи сливните кутија е термички заштитена. ➤【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】 : Овие светла можат да бидат инсталирани во било Вдлабнати Може, или било Раскрсница Кутија.Додатоци за двете инсталација опции се предвидени со секое купување.Влажно-локација оценет, идеален за под soffit и туш инсталации. ➤【Мазна Затемнување】 : високо носи од живописни природна боја на објекти за подобро осветлување искуство и светлината може да биде без проблеми затемнети од. ➤【Широка Примена】Погоден за различни сценарија како што се тремот, вратите, кујни, ходници, плакари, подрум, итн. ➤【Задоволство Гаранција】 : Ние производство на квалитетни производи со строги стандарди.Ако добиете светлина и да се најде било исчезнати делови или оштетен , ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши што е можно поскоро.Ви благодариме за посетата на YYUNG осветлување продавница, и се надевам дека нашите производи ќе ги задоволи вас.Боја : Бела Light Type : Затворен осветлување/Вдлабнати тавански Светилки/вградна светилка/spotlights Colour : White Power : 14 WProduct големина : (ве Молиме погледнете го димензија цртеж)Монтирање на решетка : 20*10cm Outer дијаметар големина : 21.5*12cm Thickness : 6cm Tension : 90 V-240 VColor температура : Топло светло (3000 K), Бела светлина (6000 K)извор на Светлина : LED (вклучено)за Инсталација : вдлабнати mounted Technology : заварување, сликарството, чистење итн.Luminaire карактеристики : лесен, шок resistant Application : апарати за домаќинство, супермаркет, изложба, хотел, трговија, ресторан, задниот ѕид и други внатрешни работи осветлување.Пакет се Вклучени : 1*таванот панел light We се стремиме да се постигне 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашата цел е да се одговори во рок од 24 часа, вклучувајќи и викенди и празници, и ние дефинитивно ќе ви даде задоволително објаснување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ