.

.

Мал Ранец за Девојки и Момчиња Daypack Патна Торба Шарени растенија Paisley Складирање Организација Sackpack

Мал Ранец за Девојки и Момчиња Daypack Патна Торба Шарени растенија Paisley Складирање Организација Sackpack

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно на барање

РАНЕЦ ГОЛЕМИНА : 11.5x8x16 IN/29x20x40 CM.Овој ранец е за девојки и момчиња кога патуваат или да одат на училиште.Тешко изглед, мека внатре, прекрасен изглед.На sackpack има многу џебови,големи и мали,со шише за вода џебовите на двете страни.Моделот DIY,да обезбеди слики,ние изберете за вас.Мулти-цел ранец за тинејџерски девојки момче;училиште,патување,отворено живот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ