.

.

HCDZ Замена Далечински Управувач за LG ASH0764DM0 ASH0964DM0 ASH1264DM0 ASH1865DM1 ASH2465DM0 ASH306MLM0 ASH146TLM0 Соба AC клима уред

HCDZ Замена Далечински Управувач за LG ASH0764DM0 ASH0964DM0 ASH1264DM0 ASH1865DM1 ASH2465DM0 ASH306MLM0 ASH146TLM0

DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно на барање

Само целзиусови степени е достапна ,не може да се промени за да F. Без батерии и инструкции се вклучени.Не програмирање е потребно. 90 дена гаранција.Лесен за Употреба, Само стави го во свежа батерии , тогаш тоа ќе работат.Она што е во пакет : 1 X далечински управувач , нема инструкции се вклучени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ