.

.

(4) Ролни Рака Заврши Стр 13 x 1476' Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски Материјали се Движат Кутии Тело заврши Тешки Лента за Пакување Обезбедув

(4) Ролни Рака Заврши Стр 13 x 1476' Пакување Лента Водат заврши Движат Материјали Канцелариски Материјали се

DEN 811.20

Количина на стоки
Достапно на барање

(4) Ролни Рака Заврши Стр 13" x 1476' x 7.4 Micron Пакување и материјали за Пакување заврши Мебел за завиткување за движење на Рака заврши Пакување материјал се Движат заврши Крстарење додатоци.Работната/перформанси ефикасно-се однесува побрзо и securer од twine Водат заврши тркалаат Мебел заврши Филмска ролна Лента за пакување Канцеларија снабдување Палета заврши рашири филм Меѓународни патни essentials.Се протегала пред тоа, на оваа заврши бара помалку енергија и работна рака за време на апликацијата.Лента тешки Пакување материјали за движење на домаќинството.Пакување лента Водат заврши Движат материјали Канцелариски материјали се Движат кутии Тело заврши Тешки лента за Пакување обезбедува Здрав лента.Пакет Тип : 4 Ролни. 3" јадрото со дијаметар.Мерач Дебелина : 7.4 Micron.Го намалува Заморот во текот на Апликацијата.Супериорна сила и Ник доказ рабови.Ергономски, мала тежина и Одлично се држат.Економско-unitizes повеќе пакети за пратки.Еколошки безбедни и Економски Подобро.Заштитни мерки пакети од прашина, нечистотија и влага во врска причини.Работната/перформанси ефикасно-се однесува побрзо и securer од twine.Избриши/Не-Транспарентно квалитет—уникатно крие пакет детали и Поголема од 20% заштеди.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ