.

.

100W USB-C Кабел,(2-Pack 4ft+8ft) USB C за да го USB-C Кабел 100W 5A PD Супер Брзо Полнење,за Samsung S21 S20 Забелешка 10 iPad Про 2021 MacBook Pro 2021 Google Пиксели итн.

100W USB-C Кабел,(2-Pack 4ft+8ft) USB C за да го USB-C Кабел 100W 5A PD Супер Брзо Полнење,за Samsung S21 S20

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【100 W Супер Брзо Полнење】напредни 100 W PD технологија е зголемен на полнење брзина на нова висина,lt трае само 1.8 часа да ја полните Mac Book Pro 2019 до 99%,Неверојатно брзо гориво вашиот Samsung S20 до 75% во 30mins На полнење брзина на овој usb c 100w кабелот е повеќе од 50% побрзо отколку на убс c 60 W кабел. 【Најдобар Заверена E-Марк Смарт Чип】 : Овој usb c 100 W кабел е најбезбедно моќ заверена E-Марк чип вграден во, поддржува usb PD супер брзо полнење, обезбедува сеопфатна заштита на батеријата на уредот и адаптер, Можете да уживате во удобноста на супер брзо полнење. 【USB2.0 Високо-Брзински Пренос на Податоци】: Оваа 100 W usb c за да го usb-c кабелот поддржува пренос на податоци брзина до 480 Mbps (60 MB/s). (▲Ве молиме имајте во предвид : USB 3.0/4 K видео пренос функција не е поддржан). 【Уникатен дизајн】 : Овој usb c кабелот е прецизно дизајниран од страна на високи жица дизајнер.Неговиот уникатен изглед дизајн, во комбинација со најпопуларните бои, ќе емитуваат сина мека светлина кога полнење, кој може да додаде чувство на модата лаптопи, таблети, мобилни телефони, итн., и направете ја вашата кабли уникатен. 【Обезбедување на квалитет】 : Овој usb c за да го usb-c кабелот е компатибилен со сите usb-c уреди.Тоа претрпе многу сигурност тестови,и квалитетот е речиси блиску до оригиналната енергија дистрибуција линија,Ако наидат на проблеми, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 12 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ