.

.

Виткање на железо Без Топлински Виткање Железо Виткање Headband Виткање Железо Виткање Железо Виткање Лента Стил Алатка Виткање железо (Боја : J)

Виткање на железо Без Топлински Виткање Железо Виткање Headband Виткање Железо Виткање Железо Виткање Лента

DEN 864.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Сигурен квалитет и потрајни.Тоа е доволно долго за да биде стегната и погоден за дебели, тенки, кадрава или права коса.Круг рабовите и се изедначи површината нема да се повлече или оштетување на вашата коса.Тоа ќе топлина на косата, и не ќе произведува убави кадрици.Ова не топлина кадрава коса бенд ќе ви даде нов начин да навивам вашата убава коса.На виткање железо е направен од надгради гумени материјал наместо обичен сунѓер.Тоа е многу растеглив, не е лесно да се оштети, и нема луто мирис.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да пратите e-mail .Боја како shown Material : rubber Note : Поради разликата помеѓу набљудувачите и светлина од светлината, вистински боја на објектот може да биде slightlydifferent од фотографии е прикажано.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ