.

.

Dorman 904-224 моторното Масло Кулер Заптивка Поставени за да Одберете Ford/IC Corporation/Меѓународни Модели

Dorman 904-224 моторното Масло Кулер Заптивка Поставени за да Одберете Ford/IC Corporation/Меѓународни Модели

DEN 1336.32

Количина на стоки
Достапно на барање

Директна замена - овој мотор масло кулер заптивка сет е дизајниран да одговара на оригиналот дихтунзи потребен за поправка и се врати правилно функционирање на масло кулер на одредени возила.Ја враќа функционалност - ова заптивка собата е направен да одговара и целосно да се врати дел функционалност по оригиналната дихтунзи пропадне.Трајни изградба - овие делови се изработени од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој мотор масло кулер заптивка сет е дизајниран да одговара на оригиналот завртки потребен за поправка и се врати правилно функционирање на масло кулер на одредени возила.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ