.

.

Популарната Бања Мермер, Отпад Кошница, Црно-Злато

Популарната Бања Мермер, Отпад Кошница, Црно-Злато

DEN 554.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Прекрасен Дизајн : Модерен, за секоја бања или бањата, Мермер колекција ќе додадете современ допир на вашата соба.Создаде уникатен простор кој одговара на вашиот личен стил со бања додатоци кои ги покажувате вашиот стил.Осветлете ја вашата бања соба со овој уникатен дизајн отпад кошница, брз, лесен и affortable надградба на вашиот бањата е décor со елеганцијата која е направена за да се потенцира на вашиот вкус.Збогатете го Вашето Décor : Домот Мермер колекција отпад кошница дизајн е елегантен и модерен на класичен со трендовски дизајн додава свежа, чиста погледне за било бања простор.Земете вашата бања décor да стилски ниво со одлична и голема допир на елеганција на вашата бања.ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - Мерење (Должина 9" x Ширина 6" x Висина 9.5") Нашата Бања Отпад Кошеви Се Совршено Големина и Се Лесно да се Рефил.Смола материјал.Издржливи долготрајни дизајн со Смола материјал.Лесно да се брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ