.

.

Shiziwei Рака Подготвени Боја Пеперутка Складирање Бин Мали Расклопна Складирање Кошеви за Полици за Складирање Коцки Организатор Ткаенина Чување на Кутии со Рачки

Shiziwei Рака Подготвени Боја Пеперутка Складирање Бин Мали Расклопна Складирање Кошеви за Полици за Складирање

DEN 278.40

Количина на стоки
Достапно на барање

Чување Полиците Е Стилски, Здрав И Еднократно.Рачки Кои Се Здружени Со Метални Grommets До Кошница За Durability4.Коцка Чување На Кутии За Да Не Се Само Домаќинство Живот Добра Помошници, Но, Исто Така, Поставен Украси.Лесно Да Се ЧистиСамо Да Се Избрише Со Влажна Сунѓер Или Cloth3.Овие Трајни Складирање Кошеви Се Расклопна, Или Да Обезбеди Голем Складирање Место, Или Fold Flat За Компактен Storage The Мека Памучна Кабелот Рачка На Чување На Кутии Може Лесно Да Се Помага Да Слајд Кошница, Во И Надвор Од Полица Или Плакарот.Ткаенини За Складирање Коцки : Нашата Складирање Кошница Усвојува Современ И Модерен Дизајн, Која Е И Декоративни И Практични.Мека Памучна Јаже Се Справува Со Лесно Слајд Кошеви Во И Надвор Од Полиците Или Closet5.Имитација Лен.Препорачана Логистика Превоз Време : 5-12 Дена.Јажето Се Справува Овозможи Кошеви За Да Лесно Слајд Во И Надвор Од Полиците Или Плакарот.Висок Квалитет На Трајни Имитација Лен Fabric1.Голем Организирање Бин Е Во Можност Да Се Одржи Огромна Сума На Предмети За Да Ги Организирате Вашиот Дом Или Канцеларија.Организирање И Декорирање На Вашиот Дом Може Да Понекогаш Се Чувствуваат Огромна Задача.Прави Внимателен Подарок За Било Кој Празник, Housewarming, И Повеќе.Овој Простор За Заштеда На Чување Кошница Е Совршен За Чување На Плакари, Дневни Соби, Спални Соби, Playrooms, Бањи, Расадници И Кој Било Простор За Живеење.8(Ширина) X 6(Висина) Инчи, Совршен Расклопна Коцка Подарок Кутија За Складирање Ви Овозможува Да Зачувате Простор Кога Не Е Во Употреба И Е Лесен За Да Го Понесете Со Вас.Складирање Бин Организатор : На Количка За Складирање На Коцка Со Рачки Има Силни Метални Шипки Рамка На Врвот За Да Се Одржи Обликот На Кошница.Подарок : Совршен Складирање Кошница За Книги, Списанија, Уметнички И Занаетчиски Материјали, Облека, Обувки, Играчки, Сезонски Предмети, Игри, Празник Украси И Повеќе Во Дом Или Канцеларија.Наредени Со Водоотпорен Памук Linen2.Стандард Логистика Превоз Време : 7-15 Дена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ