.

.

pimelu Далечински Управувач Ајкула Играчка за Базен - Висока Симулација РК Ајкула Играчки 2.4 G Електрична Симулација на РК Ајкула Играчка, Базен Игри, Играчки за Момчињ

pimelu Далечински Управувач Ајкула Играчка за Базен - Висока Симулација РК Ајкула Играчки 2.4 G Електрична Симулација

DEN 672.96

Количина на стоки
Достапно на барање

【2.4 GHz Далечински Управувач】Ексклузивна контрола на 2.4 G фреквенција, многу луѓе можат да работат заедно, без мешање.Далечинскиот управувач растојание е околу 40 метри, и Bluetooth пар може само да плива во вода, со функција на напред/назад, свртете лево/десно, променлива брзина на контрола на специфични и суптилни движење на кит. 【Батерија】На далечинскиот управувач за контрола на ајкула има вграден 3.7 V 500m Ah батеријата и доаѓа со полнење преку USB кабел.Ајкула може да плива 20 минути за целосно наполнетата батерија (која трае 60 минути). 【Висока Симулација Ајкула】Мазна работ, рационализација на телото, bionic заеднички дизајн, опашката може да пливаат слободно со себе, како вистински ајкула!Ајкула завртете десно и лево слободно, исто како и во реалноста, со неограничен reverie и забава за децата. 【Широка Примена】вода ајкула играчка може да пливаат слободно во резервоарот за вода, када, базен, базен или море, и тоа карактеристики реални движење.Голема како подарок за децата да се донесе многу забава.Одговара за роденден, Божик, Нова Година, и празник подароци за Децата украси за соби, дневна соба, канцеларија, продавници, аквариуми автомобил, итн. 【Топло Совети】На далечинскиот управувач за контрола на ајкула играчка има автоматски спарување функција.Откако на еден натпревар е направена, тоа само може да бидат контролирани од еден на еден.Кога ги спарувате, да ги задржи на ајкула како блиску до далечинскиот што е можно.Ајкула е водоотпорен, но далечинскиот управувач не е.Откако спарени, радио-контролиран ајкули мора да се спушти во водата, за да работат.Добредојдовте на pimelu,Ние искрено ви посакувам среќен шопинг. ❀Опис : ❀ ❀Материјал : ABS ❀Боја : црна, златна, сина (изборен) ❀Големина на : 38*14*9.5 cm ❀Батерија : 3.7 V 500m Ah (вклучени) ❀време на Полнење : околу 60 минути ❀на животниот век на Батеријата : околу 20 минути ❀Далечински управувач растојание : околу 40 метри ❀Далечински управувач батерија : AAA "1.5 V x 2" (не се вклучени) ❀Апликација : резервоар за вода, када или базен ❀Карактеристики : 2.4 g далечинска контрола, 4-канален водоотпорен ајкула (водоотпорен заштита) напред/назад, лево, десно пак ❀Пакет се Вклучени : ❀ ❀1* Далечински Управувач Ајкула ❀1 * Далечински Управувач ❀1* USB Полнач за ❀1 * Шрафцигер ❀2* Резервни Пропелер.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ