.

.

Првокласен Медиокритет Обука Гледајте Само да се Види со Повеќе Аларми (16) да се Вклопи во Вашиот Распоред и Лесен за Употреба Паметни Тајмер - Отпорен на Вода - Вибр?

Првокласен Медиокритет Обука Гледајте Само да се Види со Повеќе Аларми (16) да се Вклопи во Вашиот Распоред

DEN 527.28

Количина на стоки
Достапно на барање

Лесно може да се прочитаат 12 час време за деца.Одлично за било влажно лето игра.Голем поттик алатка за да се научат на одговорност на рана возраст.Не се погодни за пливање.Нашите медиокритет обука часовници дојде во : пинк зелена сина, црвена, совршен за секоја девојка или момче.Исто така, не постои копче и да се види е екран осетлив на допир.60 Ден 100% Пари Гаранција за враќање - Ние може да ви понуди враќање на парите или замена ако не сте задоволни со се види, без прашања праша!Нашиот тренер види ќе ве потсетам на вашите години, кога тоа е време да оди на бања или помош со АДХД и други задачи.Тоа го прави со помош на тоалети среќен искуство за деца.Го види игра песни и своите паметни тајмерот е поефикасен од другите контра часовници.Нашите мали види и нејзините меки силиконски рака и нови тока се совршени зглоб големина за девојки и момчиња.Лесно Подесување & Smart Тајмер - Нашата видео прирачник ќе те води и да се направи подесување лесно за вас.Тоа помага на вашите деца во нивната медиокритет обука. 16 Аларми - за Разлика од timer watch, вие не мора да се постави и вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на нашите види секој ден!Можете да го поставите до 16 аларми за вашето дете и аларми ќе се огласи секојдневниот во одбраната пати.Исто така, ќе заштедат пари за пелени од медиокритет обука на вашето дете.Тоа е совршен прво да се види за вашето момче или девојка.Нашите унисекс медиокритет обука се види е одлична алатка за учење.Постојат никакви додатоци или полначот се вклучени.Го види и нејзините песни се совршени награди и потсетник за вашето дете обука.Шарени екранот и мелодија или вибрира од својот алармот се голема мотивација да дојде вашето дете да тоалетот седиште.На мулти-обоени медиокритет обука се види од Qare е забава за сите години, момчиња и девојки.Времето ќе биде прикажан на својот часовник на еден од 7 бои, кои вашето дете може да изберете од.На часовникот е светлина и дизајнирани за вашите малечки' мали зглобовите.Пакет ќе добиете е една симпатична кутија погоден како подарок.Исто така, својот висок квалитет батерија има cordless полнење поради види USB крајот.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ