.

.

OEDRO Светлата Собранието Компатибилен со 2009-2014 Ford F150 w/ LED светилки drl+Пак Сигнал Пушеле Домување 09-14 F-150 Headlamp

OEDRO Светлата Собранието Компатибилен со 2009-2014 Ford F150 w/ LED светилки drl+Пак Сигнал Пушеле Домување

DEN 7679.76

Количина на стоки
Достапно на барање

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . 【КОМПАТИБИЛНОСТ】- Компатибилен со 2004 2005 2006 2007 2008 Ford F150; ве Молиме потврдете го точниот модел пред да нарачате; ве Молиме да се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања. 【4 ОСВЕТЛУВАЊЕ РЕЖИМИ】 - Карактеристики LED Дневни Работи Светлина, да се Претвори Сигнал Светлина, Висока/Ниска Зрак, кој го подобрува светлина шема и овозможува поширока Инсталацијата не е лесно и без никакви модификации, сечење, или дупчење потребно; Сите производи се целосно тестирани за оптимални перформанси и долговечност. 【ЗАПЕЧАТЕНИ ДИЗАЈН】- Нашите фарови се водоотпорен се должи на целосно запечатени структура s фарови може да се обезбеди проширено, пошироко, и посветла видливост.за да се подобри безбедноста на возење во текот на ноќта или во случај на лоши временски услови и да се направи возењето повеќе опуштено и удобно. 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Ford F-150.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ