.

.

Галакси Види Active2 Назад Стакло Задните Леќи од Стакло Замена за Samsung Галакси Види Active2 R830 R825 R820 (R825)

Галакси Види Active2 Назад Стакло Задните Леќи од Стакло Замена за Samsung Галакси Види Active2 R830 R825 R820

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Компатибилен со : Samsung Galaxy Види 2 SM-R825. Пакет : 1 * Назад Задниот отчукувањата на Срцето Следи Леќи од Стакло ( без Задна Маска )+tools.инструкции : ве Молиме потврдете можете да го инсталирате сами .Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.nstruction/Прирачник Не се вклучени ,ние ќе се справи со сите квалитет на прашања поврзани.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Превозот : од Страна , ќе добие наскоро.Галакси Види Active2 Назад Стакло Задните Леќи од Стакло Замена за Samsung Галакси Види Active2 R830 R825 R820 (R825) Компатибилен со : Samsung Galaxy Види 2 SM-R825 Пакет : 1 * Назад Задниот отчукувањата на Срцето Следи Леќи од Стакло ( без Задна Маска )+tools инструкции : ве Молиме потврдете можете да го инсталирате сами .Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.Настава/Прирачник Не се вклучени ,ние ќе се справи со сите квалитет на прашања поврзани.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Испорака : од Страна , ќе добие наскоро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ