.

.

SHUNDA Случај за Samsung Галакси M01 Јадро, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Samsung Галакси M01 Core - Сина

SHUNDA Случај за Samsung Галакси M01 Јадро, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Samsung

DEN 337.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Анти-отпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран за Samsung Галакси M01 Јадро.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Камерата заштита, заштитна плоча лифтови домување од авион за да се заштити камерата на телефонот и капакот на домување.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Висок Квалитет Чувствува Крпа,Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните.Камерата Заштита,Четири-Точка Задните Чувари Лифт Случај На Исклучување Рамна Површина,Заштита И Камерата На Телефонот И Случајот Назад.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Пакет се вклучени : 1 * Samsung Галакси M01 Основни Телефон Случај.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ