.

.

MyVolts 5V Кабел USB Напојување Замена за JYX JYX-26, JYX-26-1 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник

MyVolts 5V Кабел USB Напојување Замена за JYX JYX-26, JYX-26-1 Пренослива Безжична Bluetooth Звучник

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа my Volts 5 V висок квалитет на моќ кабелот е компатибилна со вашиот JYX JYX-26, JYX-26-1 од било USB порт.Пакетот Вклучува - USB 2.0, 1m кабел.Доживотна гаранција - ова my Volts напојување доаѓа со гаранција за покривање на животниот век на уредот, или 10 години - кое и да е поголемо.Енергетски ефикасни - ова напојување гарантира ефикасна испорака на моќта на вашиот уреди, на помалку да ти чини.Оваа my Volts 5 V висок квалитет на моќ кабелот е компатибилен со JYX JYX-26, JYX-26-1 што ќе ви овозможи да моќ од било кој USB порт.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ