.

.

EuTengHao 60 Парчиња Pin Голманите Pin Брави Pin Грбот Заклучување Затворач Заклучување со Pin Чувар на Грбот Заклучување со Pin на Грбот (9mmx5.5mm,Сребро)

EuTengHao 60 Парчиња Pin Голманите Pin Брави Pin Грбот Заклучување Затворач Заклучување со Pin Чувар на Грбот

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Пакетот Вклучува 60 заклучување со pin чувари и 6 заклучување алатки (микро хексадецимален алатка).Бојата е сребрена.Погоден за заклучување со pin на грбот исто така се погодни за игли, insignia, име ознаки, прикажување на книги, lanyards, кеси, елеци, капи, значка, колекционерски предмети и така натаму.Можете да pin значката на облека, чанти или фармерки.Совршена Големина : Големина на заклучување со pin на голманите се 5.5 мм во дијаметар, 9 mm во висина и заклучување алатка е 4,5 cm.Овие најголемиот дел pin грбот се направени на никел-обложено бакар, трајни и анти- ' рѓа.Мазна површина, здрав и да го заклучите вашиот иглички цврсто, без да се грижиш тие ќе падне и да ви обезбеди замена на уништена завртка или клуч за заклучување механизам; Чувајте ги вашите објекти во место за време на важни моменти.Како да го користите : Стави црна завртка во средната дупка, а потоа користете мали клуч да завртка половина на црна завртка за да се обезбеди дека фиксна, фиксна во brooch или медал треба да биде фиксна за другите два краја на било која мала дупка, потоа користете клуч за да се стегне црна завртка постепено, за да се обезбеди дека фиксна.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ