.

.

FMOGG Милениче Количка за Хендикепираните Hind Нозе Мала Куче, Мачка//Куче Прошетка Нерѓосувачки Челик, Одење Тркала Hind Нозе Рехабилитација, 6 Големини

FMOGG Милениче Количка за Хендикепираните Hind Нозе Мала Куче, Мачка//Куче Прошетка Нерѓосувачки Челик, Одење

DEN 679.20

Количина на стоки
Достапно на барање

СПЕЦИЈАЛНА инвалидска КОЛИЧКА : На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со hind нозе, така што тие може да пешачат и да се кандидира, дури и како нормални млади соработници се направи.ЛЕСНА : Вашето домашно милениче ќе одиме лесно со него.Домашно милениче количка може да биде прилагодлив, тоа може да одговараат на вашето домашно милениче рок граници.Се КАНДИДИРА ПОВТОРНО : Нашите миленичиња, особено кучиња треба многу спортови, но кога тие се хендикепирани тие не можат да играат надвор страна ,тоа ќе го направи тие падна осамени.На инвалидска количка е во специјално дизајнирани за кучиња и мачки со hind нозе, така што тие можат да работат и да си игра со вас.УДОБЕН : Нашата количка е лесно да се преземат, освен и се стави заедно, можете да го инсталирате сами. 2-тркала инвалидска количка е само за миленичиња hind нога попреченост.Домашни МИЛЕНИЦИ СЕ НАШИТЕ СЕМЕЈСТВА : кога тие хендикепирани воопшто не им даде на нив,една количка ќе им даде втор живот.Пријателски информации : Мерка вашето куче пред да го купат!.Најдобрата компанија-моето домашно милениче.Уживајте во животот заедно, работи заедно, се среќни заедно!Спецификации : Вклучуваат : пет инвалидска количка *1 Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека ќе не им пречи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење пред да ја купите ве Молиме прирачник за вашите миленици и проверете ја големината на детали за да го одбра количка одговараат на вашите миленици големината е различен.Тркала стил ќе бидат различни Тркала количка може да им помогне на хендикепираните милениче на прошетка, но не може за половината повредени милениче.Некои домашно милениче како зајак или премногу слаб, куче може да не се погодни за оваа количка!НАПОМЕНА : ве Молиме да се измери големината на вашите миленици според сликата прикажани!!Го изберат правото големина количка за вашето домашно милениче!!Ова куче инвалидски колички само што обезбеди мобилност помош за кучиња со неповолно hind нозе, Нема терапевтски ефект.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ