.

.

Autotech Парк Снег Шофершајбната Покрие Компатибилен со 2006-2012 Линколн MKZ, Обичај се вклопуваат Шофершајбната Покритие за Снег, Мраз и Мраз, Доаѓа со Ретровизор Маска

Autotech Парк Снег Шофершајбната Покрие Компатибилен со 2006-2012 Линколн MKZ, Обичај се вклопуваат Шофершајбната

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Нашите multilayer шофершајбната покрие со пена core го штити вашиот стакло од напукнување преку апсорбирање на влијанието на снег или град.Тоа, исто така, има расклопна дизајн кој овозможува да се stow тоа каде во вашето возило без да се зема премногу простор.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ