.

.

Аурора Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни телефони

Аурора Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни телефони

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Премиум Материјалот : На Мобилен Телефон да Ѕвони Стои Се Направени Од Издржлив Abs, Цинк Легура И Силна 3m Лепило.Осигурате Долг Животен Век И Силна Вискозитет, Без Пилинг Надвор Од Вашиот Телефон.Здрав Налепница : Користење на Врвот на Тиер Леплива 3m Притисок Чувствителни Лепило, Подобрување на Адсорпција Сила, го заштитите Вашиот Уред Од Случајно Паѓа, се Лизга.А Без Било Кој Останува Откако Ќе Сакате Да Се Земе Ако Е Надвор Од Вашиот Телефон.Флексибилни Ротација : Аурора Телефон Зафат Поддржува 360 Степен Ротација И 180 Степен Нервира.Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли.Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Филмови И Видеа.Повеќе Намени : Мала И Тенок Прстен На Носителот Може Да Се Користи Како Прстот, Автомобил Планината Носителот, А Потпирачот И Кабел Winder.Не Само Спречите Телефонот Да Падне Од Раце, Но Исто Така Бесплатно Вашите Раце Кога Гледате Видео Записи.Аурора Телефон Да Ѕвони Зафат Може Да Се Прилагоди Од Страна На 360 Степен Ротација И 180 Степен Флип За Вашиот Мобилен Телефон Остане Во Различни Агли На Гледање На Хром Страница Или Гледање На Видеа.Телефонот Прст Прстен Е Од Корист Да Се Допре Повеќе Дамки На Телефонот На Екранот И Удобно Да Работат.Упатство За Употреба : Ве Молиме Да Се Исчисти Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Smooth After-Продажбата На Услугата : Ако Haveany Прашања Само Се Чувствуваат Слободни Да Контакт Со Нас , Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа, Ви Посакувам Среќен Шопинг!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ