.

.

ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Е Комбинација St Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар Чај Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 6,11x11

ALAZA Јадење Кујнски Крпи за Чистење Е Комбинација St Јадење Облека Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Големина : 11x11 инчи/28x28 сантиметри; Материјал : корални сомот; Пакување : 6 пакети на кујнски крпи, која може да ги задоволи сите семејни потреби во секојдневниот живот.Мека и абсорбента микрофибер крпи за чистење, класичен кујнски крпи се lint-слободни и апсорбира течности или масло брзо, тоа е ефикасно за секое домаќинство задолженија.Поради својата одлична за чистење и адсорпција, тоа е одлична за чистење прибор, countertops, автомобил или било повод, тоа може да се користи како кујнски крпи/чај крпа/бар крпа/кафе крпа/сад партали/рачни крпи,итн.На крпи одржување одличен квалитет, дури и по повеќе мие, перат и за двете рачно и машински,собори сува ниска,не кајгана. 100% задоволството загарантирана, тимот се стреми да го направи клиентите 100% задоволни, ако има било какви проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Сад Кујнски Крпи за Чистење Облека Јадење Е Супер Абсорбента Кујнски Крпи Lint Слободни Бар Чај Мека Крпа Кујна Додатоци Сет на 6,11"x11" Спецификации Материјал : Корални Сомот Големина : 11x11in / 28x28cm Пакет:6pcs Кујнски крпи Карактеристики Премиум Материјалот & Идеална Големина Супер Абсорбента и Обновливи Силна Чистење & Lint Слободни Машина Перат & Сува Брзо Абсорбента, брзо сушење, мека, соодветна големина, високо-квалитетни материјали, овие dishcloths за кујната има се што сакате, почнете да се обидува сега, нашата чинија облека нема да ве изневерам! .

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ