.

.

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за полнење за Motorola Razr (2019) Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 256GB Работи за полнење за Motorola Razr (2019) Картичка Обичај Потврдена од страна

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно на барање

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Motorola Razr (2019)!.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за полнење за Motorola во индустријата!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ