.

.

susiyo Мрежа Перење Торба за Delicates, 2 Парчиња Златен Точки на Тиркизниот Облека Торби за Перење со Патент

susiyo Мрежа Перење Торба за Delicates, 2 Парчиња Златен Точки на Тиркизниот Облека Торби за Перење со Патент

DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно на барање

【Сет од 2 Пакет Мрежа Перење Кеси】Пакетот вклучува 1 медиум торба (20x24inch) Погодни за перење облека, долна облека, чорапи. 【Силна Мрежа】Мрежа перење торба за delicates е направен од polyeaster ткаенина, со силна мрежа, одржување на облека заштитени од истегнување и оштетување. 【Виси Јамка Дизајн】е дизајниран за лесно складирање и простор за заштеда на енергија; Не само за перење нежни, но како и складирање. 【Мрежа Миење Торба со Патент】Мрежа перење кеси со патент заштита, ќе се спречи торба од отворањето за време на перење и сушење циклус. 【Мулти-Цел Користење】Може да се користи како градник миење торба, бебе-торба за перење, патувањето организаторот кеси, играчка торба, облека за перење торба и облека торба.susiyo Мрежа Перење Торба Патување Складирање Организира Торба(1 Медиум ве Молиме не хемиско чистење, белење или пеглање на кеси ♥ве Молиме запомнете да навивам патент под еластичен маска за да се обезбеди патент затворени ♥, Со цел да се постигне перење ефект, облека не треба да надминува 2/3 капацитет на перење торба ♥За здравство, ве молиме да се стави на долна облека и чорапи во посебни торби при користење на перење торба ♥ве Молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење ♥Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ