.

.

Голем Капацитет Молив Пенкало Случај, Патување Шминка Чантата со Рачка Ремени, Кожа Канцелариски Торбичка Организаторот за на Училиште, Колеџ Студентите Канцелар?

Голем Капацитет Молив Пенкало Случај, Патување Шминка Чантата со Рачка Ремени, Кожа Канцелариски Торбичка Организаторот

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно на барање

3(H) инчен/20.Мазна метал патент затворање, изгледа многу деликатна и лесно да се отвори и затвори торба.Совршен Подарок Избор : молив случај со естетски модели и уникатен дизајн, изгледа многу елегантен и стилски.Таписерии изработка, премија материјал, да обезбеди клиенти со совршен производи. Голем капацитет, се доволно големи за да ги зачувате вашите дневен стационарен, или козметика.Совршена како мал подарок за ќерка/синови, пријатели, колеги, жените или мажите кога назад на училиште, роденден, денот на Благодарноста, Божиќ, итн. Идеален подарок, соодветен за деца, момчиња, девојки, колеџ студенти, жени, мажи кога се назад на училиште, birthday (роденден), Велигден, денот на Благодарноста, Божиќ, итн.Преносни & Практичен Дизајн : молив случај е опремен со монтажни се справи со рака, кој е удобен за носење, и компактна големина, исто така, направи го тоа лесно да се стави во училиште торба и го носат на.Издржлив Материјал : Направен од висок квалитет на СТП Кожа, водоотпорен и многу здрав, удобно и мека на допир, ги чува вашите предмети добро заштитени во торба.Идеален за училишни материјали како што се пенкала, моливи, фломастери, highlighters, боја моливи, итн.И едноставен златен кука го прави овој молив торба повеќе таписерии и убава.Една мала торба го прави животот полесен и повеќе пригоден, и прави работите повеќе уреден и чисти.Оваа торба може да се користи како молив случај за на училиште, канцеларија за канцелариски организација, патување или козметички торба за девојки и монета торба за жените, итн.Златен метал патент, исто така, изгледа многу нежна и убава. Мазна патент затворање, се обезбеди отворање и затворање на лесен и мазна. Повеќе намени, ова торбичка може да се користи како молив случај, патување сочинуваат торба, монета торба, апарати за складирање торба, итн.Спецификација : Материјал : СТП Leather Size : 8.Исто така совршени за дневна козметика, усна производи, шминка, четки, ткива, id картички, пари, пари и други мали потреби.5(H) cm Weight : 64g Storage Простор : 1x главниот патент оддел, 1x пред патент pocket Main Карактеристики : 1.Мултифункционален Торба : Оваа торба торбичка има голем капацитет, совршени за дневна деловна работа, училиште учат и да патуваат до складирање на вашите лични и канцелариски предмети. Преносни се справи со рака дизајн, го прават тоа полесно да се носат насекаде, и компактна големина, исто така, направи го тоа лесно да се стави во книгата торба.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ