.

.

JUSTWEIXING Dimmable 7w 10w 15w 20w AC85-265V Површината Монтирани LED вградна светилка Агол на Ротација 2700k 3000k 4000k Дома Осветлување (Тело Боја : Црна, Емитуваат Боја : 2700k)

JUSTWEIXING Dimmable 7w 10w 15w 20w AC85-265V Површината Монтирани LED вградна светилка Агол на Ротација 2700k

DEN 692.16

Количина на стоки
Достапно на барање

Главно се користи за декорација цели, убаво дизајниран и модерен.Може да се користи за затворен осветлување, продавници, трговски центри, кафе-барови, ресторани, спални соби, дневни соби, салони, хотели, влезовите, ходници, ходниците, клубови и сл. 1) заштита на Животната средина. 2) Безбедно и лесно да се инсталира. 3) Долг животен век, повеќе од 50.000 часа. 4) Ниска потрошувачка на енергија.Функција : 1) Еколошки protection2) Безбедно и лесно да се install3) Долг животен век, повеќе од 50,000 hours4) Ниска моќност consumption5) Висока ефикасност, заштеда на енергија од 80%~90% или more6) Стилски design7) Производ во боја : бела/black8) Алуминиумски легури shell8) Производ во боја : црна/white9) Површина installation Product Description Item type LED таванот светлина/LED вградна светилка не е dimmablestrength7w 10w 15w 20wsize65*70mm 85*80mm Input voltage AC85-265 VColor temperature Warm бела 3000k; day White 4000k;Кул бело 6000k 2700kapplication Home, хотел, продавница..итн.Температурата на работа-40-55c Power factor PF>95%животот>50,000 hours Body materialaluminum.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ