.

.

KKTONER Круг Возен Столче со Нога Остатокот СТП Кожа Висина Прилагодување на Современите Индустриски Метал Стил Вртливата Спа Салон Тетоважа Работа Масажа Столици Ма

KKTONER Круг Возен Столче со Нога Остатокот СТП Кожа Висина Прилагодување на Современите Индустриски Метал Стил

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно на барање

【Мода】На модерно дизајнирани гаража столче е идеален за берберот продавници, барови, пабови, канцеларии, продавници за кафе, домови, работни места, салони, бањи, тетоважи, facials, медицински третмани, кујни, масажи, итн. 【Лесно да се Движите】360-степен вртливата столче,лесно да се движите и без шум.Максимално оптоварување : 250 килограми;. 【Лесно да се чисти】СТП кожни Седишта перници 12.6 инчи во дијаметар,Водоотпорен и масло доказ. 【Приспособување на висина на дршката】Оваа задача стол може да се прилагоди од страна на хидрауличниот лифт да се зголеми висина од 18.1 инчи да 24.2 инчи. 【Лесно-да-соберат 】облекување изметот може да биде завршен во 5 минути.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ