.

.

Ѕид-Поставена Маса, Виси Водоотпорен Цврсто Дрво Трпезариска Маса со Заградата, Лебдејќи Складирање Полица за Дневна Соба, Кујна Декорација, 18 Големини PENGFEI (Боја : ?

Ѕид-Поставена Маса, Виси Водоотпорен Цврсто Дрво Трпезариска Маса со Заградата, Лебдејќи Складирање Полица за

DEN 1788.96

Количина на стоки
Достапно на барање

РАЗУМНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРОСТОРОТ : ѕид-поставена инсталација структура е донесен, и на ѕид простор е разумно да се користи за да ги красат соба.уникатен дизајн го прави тоа не само што може да се користи за место за живеење предмети, но, исто така, може да се користи како привремено семејство биро.ЦВРСТО ДРВО МАТЕРИЈАЛ : Ѕид-монтирани полица усвојува солидна цврсто дрво одбор, густа маса врвот, мазна и полиран, нежна рака чувство, јасно дрво жито, носат-отпорни, и водоотпорен, висока температура отпор, издржливи.СИЛНА ТОВАРОТ : Агол лак дизајн, анти-судир, повеќе погодна за семејна употреба.поддршка рамка е лесно да се инсталира, товарот капацитет можат да стигнат до 50kg, структурата е стабилна, и на употреба е повеќе увери.ШИРОК ОПСЕГ НА ПРИМЕНА : Обезбеди дополнителна работа простор, може да се користи како маса, маса, полици, тв стојат користење на канцеларија, спална соба, кујна, дневна соба и така натаму, без разлика дали тоа е за домашна употреба или бизнис употреба е совршен избор.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ѕид-поставена маса е многу лесно да го инсталирате, со детални хартија инструкции, па ќе освои ' t отпад премногу време.за време на процесот на инсталација, едно лице може лесно да се справи со неа. "Penfei" ПРОДАВНИЦА ВОВЕД : Оваа продавница е воглавно се ангажирани во глобалната продажба на мебел, ноќни перници, виткање маси, отворено сенка мрежи, canopies, транспарентни tarpaulins, бамбус завеси, мушка завеси, и blinds PRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Ѕидот-монтирани полица не заземаат простор и има широк спектар на значења, погоден за сите соби се со различни декорација styles2. Лесно да се чисти, може да се избрише табела врвот со влажна крпа редовно да се задржи на листопадни табела чисти и tidy PRODUCT ПАРАМЕТРИ : Модел : PC-21122802 Name : Ѕид-монтирани shelf Color : Дрво color Material : Цврсти wood Bearing тежина : 50kg Table должина : 40/50/60/70/80/90 CMTable ширина : 15/20/25 CM (Должина Х ширина)Единица мерка : см (1cm=0.39 инч (inch))Дали да се соберат : Yes Products вклучуваат : 1x виткање маса2x виткање стојатНеопходни за инсталација делови.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ