.

.

Екстра Голема Печка Горниот Капак - Електричен Шпорет Корица Стакло Врвот Шпоретот Заштитник, Свитлива Дебели Гума Camper RV Cooktop Заштитник со Анти-Лизга Обложување, Во

Екстра Голема Печка Горниот Капак - Електричен Шпорет Корица Стакло Врвот Шпоретот Заштитник, Свитлива Дебели

DEN 911.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Зголеми Вашиот Контра Простор - Дополнителни countertop простор со овој 28.5"×20.5" стакло врвот шпоретот капак.Едноставно се постават на оваа ДЕБЕЛИ ПРИРОДНА ГУМА мат над вашиот stovetop.Се прошири за подготовка на храна, простор или workspace во вашата кујна област.Спречување на Гребење & Spills - Со анти-лизга слој, ова camper шпоретот горниот капак ефикасно ги штити вашиот опсег врвот од гребнатини, инциденти, стакло пукнатини, и spills.Тоа исто така може да спречи деца и домашни миленици од случајно изгорени.Машина за миење садови Безбедно - Оваа гума шпоретот врвот заштитник лесно може да се здипли.Едноставно се наведнуваат тоа да се вклопи во машина за миење садови решетката.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината за складирање, или обесени директно на ѕидот.Премиум квалитет и лесен за чистење!.Елегантен & Естетско - домот во потрага на ова стакло шпоретот горниот капак натпревари сите кујната оркестарот и повеќето печки.Оваа рерна маска ќе изгледа како природен дел од вашата кујна, додавајќи модерен стил и функција.ЗАБЕЛЕШКА - ве Молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека шпорет COOLS НАДОЛУ пред ставање на шпоретот горниот капак на.Инаку, шпорет маска може да се топи на вашиот шпорет врвот или да предизвика други проблеми.Не се готви на stovetop капак.Обезбеди шпоретот е исклучен пред да го покривање на шпоретот горниот капак.Не се сврти шпорет кога шпорет врвот е заштитник на тоа.Не користите оваа пеглање мат како железо остатокот станица.Не оставајте ја железо на капакот.Answer : ___________________________ NOTE : .Ве молиме бидете сигурни дека шпорет cools надолу пред покривање тоа.Оваа класична црна рамен електрични stovetop заштитник е сигурни дека за да одговара на вашата кујна украси.Исто така, со атрактивна богати бои, овој шпорет додаток ќе изгледа како природен дел од вашата кујна додавање на современиот стил и функционалност.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме мерка вашиот шпорет врвот пред ставање на ред.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ