.

.

108pcs Правоаголник со рачно изработени Цветни Зелена Хартија Налепница за рачно изработени Производи, DIY Хартија Етикета Подарок Печат Налепница

108pcs Правоаголник со рачно изработени Цветни Зелена Хартија Налепница за рачно изработени Производи, DIY Хартија

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Совршен за картички, коверти, кутии, кеси, картони, ткива и повеќе.Совршен завршувањето на допир за да го коверти и пакување.Големина : 5x1.7cm (околу 1.97x0.67inch).Овие налепници ќе го направат вашиот подарок кутија повеќе прилично во едноставен начин.Пред употреба, ве молиме уверете се дека предмети да бидат испратени се чисти, така што налепници може да се залепи повеќе цврсто.Спецификација : Материјал : Хартија ќе љубов нашата налепници 3.Погоден за свадба партија, празник благослов, домашен текстил, канцелариски материјали и др. 4.Ние сакаме нашите клиенти,ако имате било какви прашања,љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Деталните информации

Material:
Paper
You will love our stickers :
3.Suitable for wedding party, holiday blessing, home textiles, office supplies, etc. :
4.We love our customers,if you have any questions,kindly please feel free to contact us,we will do our best help you to solve it. :

Тие исто така купуваат со овој производ