.

.

YiDD DIY Метален Мебел Нозе, Метал Директно Конус Мебел Нозе, Кабинет Нозете, што се Користи за Кафе на Маса, Трпезариска Маса, Маса, Кревет Табела Хардверски Додатоци (43

YiDD DIY Метален Мебел Нозе, Метал Директно Конус Мебел Нозе, Кабинет Нозете, што се Користи за Кафе на Маса,

DEN 2157.60

Количина на стоки
Достапно на барање

✔[Preferred материјал] Челик метален мебел нозе се трајни, дебела и стабилен, лесен за чистење, стилски и мултифункционален. ✔[Силна носивоста] Силна носивоста 4 нозе може да ги поддржи 400 кг, доволно поддршка на сила е побезбедна и постабилна. ✔ [Заштита дизајн] Дебели гумени нозе, еколошки гумени материјали, да се избегне директен контакт со подот, и заштита на подот од гребнатини. ✔[Лесна инсталација] мебел стапки се фиксни со завртки и пред-drilled за лесна инсталација. ✔[DIY метален мебел нозе] погоден за бања, кујна, спална соба, троседот столици, прикажување на кабинети, кафе маси, кабинети, гардероби, бања кабинети, кревет нозе, маси, столици, столици, јадење маси, итн.Опис на производот : PP нозе се изработени од високо-квалитет дебели железо, што нема да избледи и имаат долг животен век.PP нозе може да се заштити подот од оштетување, носат-отпорни, и не се лизга.На монтажа плоча е пре-drilled за лесна инсталација, и мебел може да се додаде за да се постигне соодветна висина смисла, создавање на стилски уметничка смисла за вашиот дом.Поле на примена : софи, облекување маси, гардероби, ТВ кабинети, кафе маси, кревети, ноќни маси, полици за книги, од страна на маси, DIY, итн.Материјал : Steel Color : златна, бела, black Product големина : 43 CM, 72 CMReminder : 1. Овој производ содржи само мебел нозе.Прирачник за мерење може да има некоја грешка од 1-2cm.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.2. Различни снимање светла и монитори може да предизвика производ боја на сликата да биде малку различен од вистинскиот производ, ве молиме да се разбере!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ