.

.

Yolispa Универзална Birdcage Покрие Птица Семе Guard Catcher Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Покрива, 78.7x15In

Yolispa Универзална Birdcage Покрие Птица Семе Guard Catcher Прилагодливи Drawstring Птичји Кафез Мрежа Покрива,

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа birdcage маска е направена од квалитетот најлон мрежа, мерки 78.7 во дијаметар и висок 15.Врвот и на дното drawstring кабелот за безбедна одредување на поклопецот во место со помалку менувањето.Грациозен ткаенина овозможува добра циркулацијата на воздух, и никогаш не го блокираат светлината.Густа мрежа ја оневозможува повеќето остатоци, ќе престане да неуредна семе расејување на вашиот кат да се задржи соба.Спецификација : Точка Име : Birdcage Cover Material : Најлон Mesh Product Големина : Периметар - 200cm/78.7", висина - 38cm/15"Боја : Црна, Бела (Изборен)Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакетот Вклучува : 1 x Птица Семе Catcher.

Деталните информации

Item Name:
Birdcage Cover
Material:
Nylon Mesh
Product Size:
Perimeter - 200cm/78.7, height - 38cm/15
Color:
Black, White (Optional)
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Bird Seed Catcher :

Тие исто така купуваат со овој производ