.

.

L-SHISM Сауна Ќебе Дома Лицето Steamer Лицето Крем Сауна Машина Лице Длабоко Чистење на Уредот (Боја : Розова)

L-SHISM Сауна Ќебе Дома Лицето Steamer Лицето Крем Сауна Машина Лице Длабоко Чистење на Уредот (Боја : Розова)

DEN 744.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Доаѓа со лицето или назален третман.Може да ги додадете вашите омилени суштинско значење или ароматерапијата масла.По користењето на лицето чистење, пареа лице за околу 10 минути, така што facil порите целосно отворен.Две испаруваат нивоа се нуди за различни барања.Го подобрува изгледот и текстура на кожата.Ја прави кожата станува нежна, помлада и поздрава.Се користи за нормална, мрсна, сува, комбинација и чувствителни типови на кожа.Лесно да се чисти, едноставни за ракување, преносни за дома или патување употреба.Опис : Ова лице steamer е многу лесен и безбеден за употреба со преносни големина.Тоа може целосно да придавам влогови на вашата кожа и да ви помогне вашите шминка отстранување повеќе лесно, и да се спречи дополнителни маснотии на вашето лице.Две испаруваат нивоа се нудат за вашиот состанок различни барања.Совршена нега на кожата уред за сите женски на нормална, мрсна, сува, комбинација и чувствителни типови на кожа.Features Color : Виолетова.pink Material : Пластика.Големина : Прибл. 27 x 19 x 18 cm/ 10.6 x 7.5 x 7.1 инчен(Dxšxv).Номинална напон : 50/60 Hz.Номинална моќност : 130 W.Капацитет : 50мл.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ