.

.

balacoo Јасно Гумени Шапка Носителот - Tabletop Екранот Стојат Шапка Рек - Преносни Шапка Држачот за Повеќе Перики Шапки, Шлемови, и Капа - Удобен Шапка Shaper за Дома

balacoo Јасно Гумени Шапка Носителот - Tabletop Екранот Стојат Шапка Рек - Преносни Шапка Држачот за Повеќе

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Капа за складирање е направен од одлични материјали, и на висок квалитет.Може да се стави директно во вашиот плакар за поддршка на капи, едноставен и практичен.Шапка закачалки исклучителна детали и добра изработка направи побезбедно и многу повеќе трајни, и ќе ви даде добра услуга.Круг гумени шапка застане е поотпорни на паѓање и не ќе дент.Капа на носителот дизајн е едноставен, но многу практична, вие ја користите оваа шапка носителот на подобро место за вашите капи.Шапка стојат носителот се ефективни, може да се купи овој корисен производ по прифатлива цена.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ