.

.

120pcs Модерна Линија на Ѕид Налепници Boho Расадник Деца Дневна Соба Скандинавските Дома Décor самолепливи Мурали Vinyo DIY Подарок YT5037 (Светло Розова)

120pcs Модерна Линија на Ѕид Налепници Boho Расадник Деца Дневна Соба Скандинавските Дома Décor самолепливи

DEN 285.60

Количина на стоки
Достапно на барање

Може Да Се Примени На Било Кој Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел,Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.Големина:5 инчи за секој ,вкупно 120pcs/пакет.Safe насликани на ѕидови и base значи, вие не треба да се грижите за штета.Работи одлично за украсување апартмани и градинки.Додадете бои без боја.Донесе живот, карактер & насмевка на вашето бебе соба, и многу комплименти премногу.Лесно да се примени.Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите.но, не може повторно да се употребуваат откако се применува.YUHASIDE е вашиот доверлив бренд во почетниот décor еколошки vinyl Non-токсични, заштита на животната средина, waterproof Suitable за дневна соба, спална соба винил ние ги користиме има анти-отсјај мат финиш изгледа како да се насликани на вашите ѕидови, но без сите фрустрации. ** Донесе живот во вашиот дом ** Со висок квалитет, здрав винил налепници, тоа е ефтин начин за да додадете бои без боја.Донесе толку многу живот и ќе добиете многу комплименти од своите гости. ** Фантастична за изнајмување на имот и стан ** се Придржуваат добро, се отстранува без оштетување на вашиот ѕид.Тоа е бриз да се отстрани кога ќе се преселите. ** Вашето семејство апсолутно се допаѓа ** Овие се многу прекрасен и слатка прилог на вашата дневна соба или во спалната соба.Се здобијат со љубов, меморија и среќа на вашите семејства.Претпазливост:Свежо боја ѕид треба да се чека 4 недели за нова боја да биде целосно сува пред примена на ѕид decals Како да се отстрани : Даде сушете со фен за коса да се загрее до (сет на ниска температура).Ова ќе го објави лепило и да ја направат полесно да лупам off.Едноставно отстранете го со вашите нокти на работ и полека излупете го.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ