.

.

FLWLDM Прашка Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Ранец Патување Пешачење Daypack, 13 Инчен Лаптоп Ранец, Црна

FLWLDM Прашка Ранец, Повеќенаменски Crossbody Торба Ранец Патување Пешачење Daypack, 13 Инчен Лаптоп Ранец,

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Висок Квалитет, Направени од издржлив и мека Оксфорд ткаенина, поставата со полиестер материјал со плови без патенти и на рака клип, ви овозможува лесен пристап до вашиот работи.Патент Затворање.Овој патент џеб е за вашиот мал лични предмети, на пример, ќе телефон, копче на глувчето, молив, usb кабел или други предмети.Ние ќе ви одговори и да ги решат вашиот проблем во рок од еден ден, па ве молиме да купите со доверба.5 инчи (L x W x H).7,компатибилен со i Pad Воздух 2/1,компатибилен со i Pad Mini 5/4/3/2;компатибилен со Површина Оди 2/1;компатибилен со Sumsung Галакси Јазиче На 8.По-Продажбата на Guarantee - Ако имате било каков проблем со скршени или оштетени објекти ќе купи,ве молиме не двоумете се да контактирате со вашиот цел ID.5,компатибилен со i Pad Воздух 3 10.Доаѓа патент со надворешен џеб и торбичка за вашите лични додатоци.Изработени од лесен и трајни водоотпорен материјал заштита на вашиот предмети дури и во врнежлив ден, идеална повеќенаменски ранец за краткорочни патувања.Совршено одговара на вашето тело.Овој патент џеб е за вашиот мал лични предмети, на пример, ќе телефон, копче на глувчето, молив, usb кабел или други предмети.Димензии - 13.9 2020,компатибилен со i Pad 10.Доаѓа со супер здрав рамо ремени, можете да ја размонтираат или соберат рамо ремени и го користат како прашка торба, ранец или чанта.2 2019 2020,компатибилен со i Pad Про 11 2018 2020,компатибилен со i Pad Про 10.Многу сметководствена метод за вашите опции.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ