.

.

Yeokou Жените Лабава Baggy Широк Нога Исече Тексас Jumpsuit Rompers Комбинезони Панталона

Yeokou Жените Лабава Baggy Широк Нога Исече Тексас Jumpsuit Rompers Комбинезони Панталона

DEN 719.28

Количина на стоки
Достапно на барање

95% Памук, 5% Полиестер.Опуштете се вклопуваат широк нога комбинезони.Два странични џебови, без ракави rompers.Лесни тексас памучна ткаенина, многу меки и удобни.Полна боја suspender панталони, исто така, служи како уметник комбинезони, градина комбинезони, симпатична и кул смешно комбинезони.Сите предмети се НИ големина, добро направени лесно парче за лето пролет и есен, малку поинакви и уникатни, обидете се тоа!.Сите ПРЕДМЕТИ СЕ НИ ГОЛЕМИНА.XS-Половината=33.86" Хип=39.37" Должина=47.24" Нога=23.62".S Половината=37.01" Хип=42.52" Должина=48.43" Нога=25.20".М- Половината=38.58" Хип=44.09" Должина=48.82" Нога =25.98".L-Половината=49.61" Хип=45.67" Должина=49.21" Нога =26.77".XLПоловината=43.3" Хип=48.82" Должина=49.61" Нога =28.35".XXLПоловината=44.88" Хип=50.39" Должина=50.00" Нога =29.13".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ