.

.

Помине Уметност Налепница DIY Помине Уметност Декорација 3D Помине Уметност Decals англиски Речник Серија Помине Уметност Дизајн, самолепливи Помине Налепница Applique Ум?

Помине Уметност Налепница DIY Помине Уметност Декорација 3D Помине Уметност Decals англиски Речник Серија Помине

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Ноктите налепница сет : 10sheets англиски речник помине уметност налепници, со различни стилови, можете да изберете слободно.Секој сет содржи 1pcs пинцети, 1pcs втиснување стап помошни алатка, англиски шема дизајн, и големината е погоден за повеќето ноктите.Лесен за користење : ноктите налепница е selfadhesive и директно можат да се додадат на ноктите.Користете помош на пинцета да нежно отстранете ја налепницата од хартија (имајте на ум дека постои транспарентен заштитна фолија) за да избегнете оштетување на работ на налепница, која е погодна за декорација на ноктите.Ноктите decals : се направени од водоотпорен материјал и може да се користи безбедно.Нокти налепници се мали парчиња од уметноста што може да биде прикачено на ноктите за да се добие уникатен изглед и одличен начин за да додадете боја на ноктите.Помине дизајн : Погоден за жените и девојчињата да DIY своите нокти стилови според нивните преференции.Со користење на овие нокти налепници за да ги претворите вашите нокти во уметноста е забавен и креативен начин да се изразуваат.DIY помине уметност декорација : да ги Користите овие помине уметност налепници за да го додадете вашиот сопствен дизајн на било ноктите, креирате ваши сопствени помине уметност дизајн, помине уметност налепници може да биде убава декорација на вашите нокти, тоа е исто така погоден за мобилни телефони, мобилни телефони случаи, Картички, ракотворби и други украси.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ