.

.

X-DREE 100Pcs Метал 6.3 mm Машки Лопата Терминал за Најлон Mult Pin Wire Конектор(Terminale на forcella maschio во metallo da 6,3 mm по connettore multitubare во најлон

X-DREE 100Pcs Метал 6.3 mm Машки Лопата Терминал за Најлон Mult Pin Wire Конектор(Terminale на forcella maschio

DEN 293.76

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на производ : 6.3 mm Машки Лопата Терминал;Машки Лопата Терминал Ширина : 6.3 mm/0.0.25".за Жица Опсег : 0.2-0.6mm2;Вкупната Големина : 24.5 x 8 x 4mm / 0.96" x 0.31" x 0.16"(L*W*H).Материјал : Метал;Боја : Сребро. Tone.Net Тежина : 67g(Peso netto : 67g.Пакет Содржина : 100 Pcs(+/- 2%) x 6.3 mm Машки Лопата Терминал(Contenuto della confezione : 100 Pcs (+/- 2%) x 6.3 mm Terminale maschio Лопата. 100 Pcs Метал 6.3 mm Машки Лопата Терминал за Најлон Mult Pin Жица Connector Metal материјал, мм ширина, не се изолирани терминал, тоа е лесно да се поврзете со електрична жица.Користи широко да се користи во автомобил, мотоцикл, клима уред, фрижидер, машина за перење, микробранова печка, компјутер, апарати за домаќинство, итн.опис на Spanish Terminale на forcella maschio во metallo da 6,3 mm по connettore multitubare во nylon Nome prodotto : Terminale на forcella maschio da 6,3 mm, terminale на forcella maschio Larghezza : 6,3 mm / 0,0,25' 'по filo : 0,2-0,6mm2; dimensione totale : 24,5 x 8 x 4mm / 0,96' 'x 0,31' 'x 0,16' '(L * W * H) Materiale : metallo, colore : tono argento Peso netto : 67g Contenuto della confezione : 100 Pcs (+/- 2%) x 6.3 mm Terminale maschio Лопата.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ